MARMUROWY MOŹDZIERZ & DONICZKA NA ZIOŁA Z NOŻYCZKAMI

Jeśli szukacie pomysłu na prezent dla osób lubiących minimalistyczne wzornictwo, w tym poście znajdziecie dwie podpowiedzi co wybrać.


If you are looking for a gift for a person, that likes minimalist design, you’ll find two ideas in this post.

Pierwsza z nich to stojak z dwoma doniczkami na zioła i nożyczkami do ich przycinania. Sam stojak ma 16cm, więc nie jest duży, dzięki czemu idealnie będzie pasował na kuchenny blat. Wykonany jest z plastiku, ale nie wygląda tandetnie (sama się oszukałam i dopóki go nie rozpakowałam byłam przekonana, że jest ceramiczny..).


First is a herb stand with two pots and scissors. The stand has 16cm, so it’s not big and will work just great on kitchen counter. It’s made of plastik, but doesn’t look „cheap” (I was certain it’s ceramic, until I opened the box..).

Druga propozycja to marmurowy moździerz. Sam w sobie jest bardzo przydatny w kuchni, a wykonany z biało-szarego marmuru wygląda do tego niezwykle stylowo. Jeśli śledzicie media społecznościowe na pewno widzieliście chociażby „marmurowe” paznokcie, artykuły biurowe czy tapetę – jest to już od kilku sezonów bardzo popularny wzór.


Second idea is a marble morter. It’s a very useful kitchen tool, that when made of white and greay marble looks very stylish. If you follow social media you probably saw „marble” nails, stationery or wallpaper – it’s a very popular design for a few seasons now.marmurowy moździerz marmurowy moździerz

Jak Wam się podobają te dwie propozycje? Myślicie, że to faktycznie dobre pomysły na prezent? Dajcie koniecznie znać w komentarzach jakie jest Wasze zdanie na ten temat!


How do you like these ideas? Do you think they would work well as gifts? Let me know in the comments!

marmurowy moździerz


Produkty na zdjęciach / Products:

marmurowy moździerz / marble morter – Galzone Denmark #252085

doniczka na zioła / herb stand – Normann Copenhagen Herb Stand white


Zarówno moździerz jak i doniczka były częścią nagrody, którą otrzymałam w związku z wygraną w konkursie „Apetina. Codziennie baw się smakiem!”. Zwycięski przepis znajdziecie tutaj -> KLIK

Navigate