kontakt / o mnie

sandrafrej.com@gmail.com


O mnie:

Mojego pierwszego bloga (pod inną nazwą) zaczęłam prowadzić w maju 2012 roku. Skoncentrowany był głównie na przepisach, postach z cyklu „W poszukiwaniu smaku”, wszelkiego rodzaju recenzjach (filmów, książek, produktów związanych z jedzeniem i gotowaniem) oraz Szwecji. Niestety po około 3 latach praktycznie przestałam na nim publikować i skupiłam się na drugim projekcie (RC Nennox).

W czasach świetności poprzedniej strony brałam udział w konkursach kulinarnych i m.in. wygrałam główną nagrodę w Renault ZOE Food Design (relacja w programie „Co za tydzień” -> KLIK), a mój przepis na „Lody o smaku chipsów paprykowych” oprócz wyróżnienia w zabawie zorganizowanej przez PepsiCo, został opublikowany w magazynie „Twój styl”. W sumie zostałam laureatką kilkunastu (jak nie kilkudziesięciu) mniejszych i większych konkursów i miałam okazję gotować z Michel Moran w Galerii Mokotów (rownież w ramach wygranej). Poza tym miałam okazję współpracować ze znakomitymi firmami tj Philips, StenaLine, IKEA czy Fiskars, oraz przygotować dwa wpisy na blog IKEA TyTuUrzadzisz.pl (Szwedzkie śniadanie, Ciasto Karlssona). Obecnie jestem w trakcie odbudowywania strony – jeszcze cała masa postów ze starej strony czeka na wrzucenie.

W kuchni najbardziej lubię eksperymentować. Nie gardzę też tradycyjnymi przepisami – lubię poczytać o potrawie zanim ją przygotuję, dowiedzieć się skąd się wzięła i jak wyglądała kiedyś. I niejednokrotnie ją przerobić i połączyć z nietypowym składnikiem. Ciągły rozwój i nauka są tym, co mnie najbardziej interesuje.

Aktualne informacje na temat swoich kulinarnych działań i osiągnięć publikuję w dziale PODSUMOWANIA

Główna nagroda w konkursie Renault ZOE Food DesignWspólne gotowanie z Michel Moran w Galerii Mokotów

Grudzień 2017 – Pytanie na śniadanie – Szwedzkie śniadanie

Grudzień 2017 – Główna nagroda w konkursie Lubella „Siła zbóż na dzień dobry”
Navigate